چهارشنبه, 28 آذر, 1397 - 01:05

نشست عمومی با مدیریت محترم عامل شرکت سیمان قشم مورخ 93/9/26

مهندس صدیقی مقدم : عمده محصول امسال شرکت ما صادرات بوده سهم خوبی را بین شرکتهای سیمانی داشته ایم . مدیریت محترم عامل شرکت سیمان قشم ضمن سپاس و قدردانی از زحمات پرسنل و مدیران شرکت در چند ماه گذشته از بارگیری کشتی 35.000 تنی در مرحله بعدی تا 20 روز آینده خبر داد و گفت : امسال تقریباً همه کارخانه های سیمانی کلینکر مازاد دارند و این در حالیست که ما شاید تنها شرکتی هستیم که مازاد تولید نداشته ایم . وی نوید افزایش ظرفیت خطوط تولیدی شرکت و راه اندازی شرکت صنایع سیمان در همجواری شرکت سیمان قشم را دادند و افزودند سه خط 3500 تنی نیز در آینده ای نه چندان دور به خطوط تولیدی شرکت افزوده می گردد . مهندس صدیقی مقدم ضمن تبریک سمت جدید مدیریت اداری و پشتیبانی شرکت به مهندس قاسم زاده ، خاطر نشان کردند که امید است رضایتمندی و آرامش همکاران را به همراه داشته باشد .
مدیریت محترم عامل در مبحث تعاونی مسکن فرمودند : امیدواریم که 22 بهمن ماه سال جاری فاز اول پروژه افتتاح گردد و حس همکاری لازم در بحث اجرایی شدن این موضوع را از همگی خواستاریم .
وی از همه مدیران و همکاران خواستار هماهنگی های لازم جهت آمادگی برای ارزیابی سیستمهای مدیریتی تا پایان سال بودند.
تخصیص 15 روز پاداش بهره وری خبر خوشی بود که ایشان به حاضرین دادند.
در ادامه نشست ، مهندس خواجه زاده –مدیریت محترم کارخانه- به ایراد سخن پرداخته و فرمودند : تمام شما عزیزان سهامداران این شرکت هستید و این کارخانه در واقع متعلق به من و شماست . امیدواری را به یکدیگر منتقل کنید . وی خاطر نشان کرد : سلامتی همکاران برای ما در اولویت است . ایشان ضمن اینکه از همگی خواستند تا برای رسیدن به تولید 300.000 تن تا پایان امسال عزم خود را جزم کنند افزودند : صمیمانه، خالصانه، دوستانه و برادرانه برای رسیدن به آینده ای روشن با یکدیگر همکاری کنیم .